| Price | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Delivery Time | 50 Sets/Month |
| Brand | TOUAPCK |
| Place of Origin | Guangdong Zhongshan China |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Model Number | TY-A-P10-1 |
| Packaging Details | 10-30 working days |
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T |
| Max. Speed | 30-100 WPM | Place of Origin | Guangdong Zhongshan China |
| HMI | 7'' / 10'' color touch screen | Packaging Details | 10-30 working days |
| Product Name | Packaging Machine | Model Number | TY-A-P10-1 |
| Certification | CE/ISO 9001 | Brand Name | TOUAPCK |
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T | Accuracy | x (0.5) |
| Driven Type | Electric | Price | Negotiable |
| Delivery Time | 50 Sets/Month | Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Power | 1.5KW |
Vertical Packaging Sealing Machine For Doypack Bag With Zipper For Candy
Application Range:
Specification:
| Model | TY-HDM250 |
| Packing volume | <200mL |
| bag length | 80-180mm |
| bag width | 65-130mm |
| film roll ID | 70-80mm |
| film roll OD | 400mm |
| packing material | PE / MLCM / ETC |
| packing speed | 60 bpm |
| machine size | 2580(L)*945(W)*1550(H)mm |
| machine weight | 700kg |
| power supply | 380V 50HZ / 60HZ |
Details: