| Price | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Delivery Time | 10-25 working days |
| Brand | TOUPACK |
| Place of Origin | Guangdong Zhongshan China |
| Model Number | Rotary table |
| Packaging Details | wooden case |
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T |
| Supply Ability | 30set per month |
| Place of Origin | Guangdong Zhongshan China | Packaging Details | wooden case |
| Product Name | Rotary table | Panel Diameter | 1,000mm or 1,200mm |
| Model Number | Rotary table | Supply Ability | 30set per month |
| Panel Ground Clearance | 750mm or custom-made per requirement | Brand Name | TOUPACK |
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T | Body Material | SUS304 |
| Price | Negotiable | Delivery Time | 10-25 working days |
| Minimum Order Quantity | 1 | Panel Material | Panel Material |
| Panel Type | plane / concave surface |
Automatic Rotary Collecting Table For Packing Machine Accumulation Table
Application:
Suitable for temporary storage of packaged products in order to facilitate the operator for packing.
Main Function& Features:
1. To form a continuous or intermittent automatic weighing and packaging line with other equipment.
2. Simple maintenance, easy disassembly and easy cleaning.
Technical Parameters:
| Contents | Specifications |
| Body Material | SUS304 |
| Panel Material | tempered glass panel / stainless steel panel |
| Panel Type | plane / concave surface |
| Panel Diameter | 1,000mm or 1,200mm |
| Power Supply | single / 3 phase 220V/380V 50HZ/60HZ, 0.55KW |
| Panel Ground Clearance | 750mm or custom-made per requirement |