| Price | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Delivery Time | 15-30 working days |
| Brand | TOUPACK |
| Place of Origin | Guangdong Zhongshan China |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Model Number | TY-PCW1000 F9 |
| Packaging Details | wooden case |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Sets/Month |
| Place of Origin | Guangdong Zhongshan China | Warranty | 1 year |
| Control system | MCU/PLC | Packaging Details | wooden case |
| Material | Stainless Steel | Model Number | TY-PCW1000 F9 |
| Supply Ability | 50 Sets/Month | Certification | CE/ISO 9001 |
| Customized support | OEM | Power Supply | AC220V±10% |
| Brand Name | TOUPACK | Payment Terms | L/C, T/T |
| Display Type | instant display | Price | Negotiable |
| Delivery Time | 15-30 working days | Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Application | sorting/weighing |
Semi-Automatic Tilapia Double Channel Weight Sorting System
| Model | TY-PCW1000 F9 |
| Weighing Range | 10-1000g |
| Weighing Accuracy | ±0.3g |
| Product Length | ≤300 mm |
| Product Width | ≤210 mm |
| Control System | High speed A/D Controler |
| Max. Speed/Min | 20 bags |
| Operation Panel | touch screen |
| Typical Power | 0.15KW |
| Power Supply | AC220V/110V ±10% 50Hz(60Hz) |
| Packaging Dimension | 3080(L)*898(W)*1489(H)mm |
| Optional Reject device | Swing Arms |
| Belt Dimension | 400(L)*210(W)mm |
Details: