| Price | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Delivery Time | about 3-5 working days after payment |
| Brand | MCsilicone |
| Place of Origin | CHINA |
| Certification | MSDS,SGS |
| Model Number | MC-EP3185A/B |
| Packaging Details | 5kg/bottle, 20kg per carton |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union, |
| Supply Ability | 8000kg per day |
| Place of Origin | CHINA | Packaging Details | 5kg/bottle, 20kg per carton |
| Model Number | MC-EP3185A/B | Hardness | Can be Adjusted |
| Supply Ability | 8000kg per day | Appearance | Crystal Clear |
| Certification | MSDS,SGS | Mix Ratio | 3:1 |
| Brand Name | MCsilicone | Payment Terms | L/C, T/T, Western Union, |
| Price | Negotiable | Delivery Time | about 3-5 working days after payment |
| Product name | Epoxy Resin | Minimum Order Quantity | 20kg |
wholesale deep pour casting resin crafts accessories diy gifts crystal clear liquid epoxy resin
Product description
Main Applications
Advantages
High water clear appearance
High hardness
High gloss
Easy application
Easy to clean
Rhinestone beads
Man made diamond
Man made jewelry
Souvenir

Operation

Lab Equipment
